|
DAMEN KREISLIGA DJK Holweide: Hilgers 14:6, Fleischhauer An 7:3, Hoffmann 9:, Morfeld 15:5, Fleischhauer As 4:4.
TTC Bärbroich IV: Weiden 3:6, Krutt 5:5, Drost 8:4, Stehr 10:3, Ley 5:3,
Wolter 6:5, Brill 0:3, Jakob 1:0.
SV Frielingsdorf: Laskowski 1:4, Kühr 20:0, Kolb 15:3, Hufsky 13:1, Häger 3:8, Zysk 0:1.
SC Germ.Reusrath: Klinkenberg 13:8, Marachi 9:6, Schütz 5:12, Kulmsee 4:5, Wolter 0:6.
TTC Bärbroich V: Hoffstadt 8:9, Winkler-Hübsch 0:12, Jakob 3:9, Schott 2:12, Pütz 2:6, Merl 0:2.
SV Neubrück: Hoffmann 18:3, Kleinert 7:8, Eschweiler 5:15, Humbach 7:7, Nauen 0:2.
TTV Bergisch Gladbach: Ivanusic 5:8, Brombach 4:11, Gilles 8:8, Karkorat 7:7, Lang 0:1.
Frielingsdorf II: Laskowski 4:10, Zysk 4:10, Breidenbach D 0:12, Engel D 0:12, Engel L 0:5.
TTC Burscheid: Schneider-Hundeborn 8:6, Borbe 9:3, Wilhelm 9:4, Baron 5:5.
HERREN - KREISLIGA TUS Bürrig: Jaschinski 15:7, Hielscher 4:12, Trappen R 8.10, Trappen M 10:7, Kaleja 1:0, Tatar 9.8, Hasbach 5.4, Scholtka 3:2, Kostelnik 2.4, Ring 4.1, Stahlknecht 3.1, Kaleja 0:2.
DJK Ommerborn-Sand: Pütz 13:7, Bongard O 8:14, Bongard J 17:5, Hartinger 4:10, Schneeloch 2:8, Löhr 7:6, Komischke 7:6, Jung 1:3. TTC Bensberg II: Jakubowski 5:1, Pilz 8:12, Frangenberg 4:17,
Wagner 13:8, Wirbelauer 8:9, Dölitz 6.9, Borowiak 3.8, Bullik 0:1. TTC Bärbroich II: Riemer 15:6, Lesniak 6:7, Meißner 8:3, Hittmann 5:3 N, Meyer 14:3, Hittmann M 10:2, Hübsch 8.2, Kohlmann 2.0, Ley
0.0, Wester 0.0, Muckel 0.1, Strauss 1.0, Dehnert 0.1. DJK Buchforst: Heimes 10:4, Bender 12:6, Diesing 3:3, Stein 6.10, Szynaka 0:2, Schink 3.10, Grunde 3:8, Hoffmann 2.4. TTC Burscheid:
Gembalczyk 12:10, Borbe 13:5, Hoang 14:4, Mosch 12:8, Dahlhaus 14:4, Bosbach 4:10, Mehren 2:1, Bott 1.1, Schmitz 0:2. TTVg GW Eil II: Buron 14:8, Ody 9:7, Schmitz 8:8, Baatz 9.12, Reiss 15:4, Schöneborn
5:6, Hochhäuser 0.1, Zubel 4.0, Schöneborn 1.2, Theiss 2.2, Lohmaier 0.1, Kesseler 2.0. SV Frielingsdorf: v.Dorff 11.11, Erben 3:16, Finkelburg 7:12, Bördgen 5.12, Lenz 7.7, Schulte 5.9, Schäfer 2.1,
Möllenbeck 0.1, Kastenholz 0:1, Röhrig 0.1. Mülheimer TV: Gäss 9.11, Kempert 6.12, v.d.Berg 10.8, Nosber 1.14, Pieterek 4.4, Düster 5.7, Herbert 0.2, v.Mörs 2.4, Bölter 0:1. TTC RG Porz IV:
Frahling 11.7, Werner 10.7, Wagner 0.2, Basten 0.2, Rößeler 6.7, Schäfer 1.4, Floßbach 12.8, Pawelczyk 6:11, Mika 3.1, Helms 2.0, Engelmann 0.2, Kotkowski 1:2, Kriegel 0:2, Jenn 0:1, Rapopert 5.1, Krämer 0.0, Labus
0.0. TV Refrath II: Braun 9:13, Schiffer 9:10, Dockter 12:7, Schulte 12:9, Nass 9:5, Rehfeld 6:4, Knott 4:4, Schmitz 1.1. Reusrath II: Nohl 12:6, Kaulich 7:9, Maeder 1.3, Sengpiel 11:7,
v.Prusek 4:3, Felbor 4:6, Teves 0.2, Groß 0.5, Jäger 0:7, Plüming 1:2, Heidmann 0.1, Keller 0.4, Teves 0:1.
1.KREISKLASSE NORD SV Bergfr.Leverkusen III: Biesenbach 8.8, Pahl 4.11, Schillings 5.9, Neumann 7.8, Demir 2.3, Rott 2:5, Scharf 1.1, Gaida 2:1, Kreckwitz 0.3, König 0:2, Bender 0.4. SSV
Lützenkirchen II: Ohlig 10:6, Kaufmann 10.6, Wagener 11.4, Ulbrich 7.8, Boddenberg 7.8, Winkler 3:10, Sayilam 2.0, Meinigke 2:0, Hein 0.2. DJK Rheindorf: Zejewski 10:6, Parplys 3:9, Beihsel 7.11,
Niestroj 11:6, Berendes 11:3, Galassi 10:3, Kutz 1.1, Niedringhaus 2.0, Jansen 1:1. DJK Leverkusen: Möller 8.10, Eimer 8.8, Zimmer 5.6, Gudewitz 7.8, Janorschke 6.5, Rieger 8:3, Kircher 2.0, Viehmeier
0.2, Kustes 4.0, Bevanda 2.0. TG Mülheim: Müller 4.12, Grunde 9.5, Witzmann 11.7, Christensen 9.7, Schmoll 2:2, Kordell 5.9, Ehses 7.6, Alexander 3.2, Bretzke A 0.1. DJK Dünnwald III:
Heppekausen 5.5, Kröner 5.9, Schiller 1:7, Weingarten 6:6, Kamberg 7.2, Cordts 6.7, Höret 4.1, Schröder 2.2, Frischholz 2.1, Heppekausen 3.1, Klug 1.1, Greis 0.1. TTC Kalk: Kilian 5:11, Bungard 2:11,
Kühn H 7:7, Hammans 3:11, Kühn 2:9, Franke 0.6, Schätzer 0:6, Zims 0.1. Post SV Opladen: Wendland 9:1, Kreikenbohm 7.9, Zobel 9.9, Seidel 10.8, Jantschik 5:7, Vetter 1:0, Evertz 1:10, Klemusch 0:6, Hoff
0:2. DJK Quettingen: Merkel 14:4, Kappel 13:3, Schneider 14:0, Merkel 4:7, Michels 8:2, Biskupek 7.2. Reusrath III: Leidecker 3:1, Filbor 15.3, Kodat 6.9, Teves 8:8, Groß 4:9, Jäger 7.8,
Buchholz 0:3, Plüming 0:3, Pöhler 2.1, Domajutko 5:0, Kleine 0.3. 1.KREISKLASSE SÜD TTVg Biesfeld II: Müller A 0:7, Stockberg 6:8, Müller 6:8, Borsutzky 4:4, Höller 3:3, Tillmann 2:16, Dahl
2:11, Klein 1:9, Boltjes 4:2, Walter 2:1, Borsutzky R. 0:1. TV Refrath III: Knott 3:2, Schmitz 3:3, Gaida 6:7, Patocka 1:5, Delbrouck 5:6, Weil 1:11, Büscher 1:9, Dekaat 2:5, Gutmann 4:1, Gehrigk 2:3,
Lobmayer 0:1, Foxius 0:1, Pessara 0:1. TuS Immekeppel: Fussbroich 3:15, Wandersee 7:10, Krebs 1:16, Kluge 7:8, Dresbach 10:1, Rath 7:7, Wandersee T.0:2, Meigen 0:1. SV Rösrath : Wohlgemuth
11:4, Costard 7:11, Frielingsdorf 11:5, Peter 8:4, Schlemmer 10:3, Frielingsdorf 3:6, Stockdreher 0:1, Klug 4:2, Carls 3:1, Matzel 1:0. TTC RG Porz V: Mika 6:10, Helms 14:2, Belgardt 11:2, Ley 10:5,
Engelmann 5:4, Wronca 7:5, Kotkowski 2:7, Abel 0:2, Balf 1:2. Berg.Gladbach: Horatz 1:7, Remmel 10:6, Rappenhöner 8:8, Mittweg 11:7, Reuter 10:3, Hronkovic 3:3, Dürscheid 6:5, Dreiocker 0:1, Brückmann
4:0, Colberg 3:0. TV Ensen Westhoven: Chobsamanmit 15:3, Schiller 8:10, Hufsky 5:9, Hackenbroch 3:13, Bading-Diel 5:4, Lohmar 0:5, Maxfield 0:3, Boden 1:3, Blume 0:3, Krause 1:2. SV
Neubrück: Paliwodda 11:7, Drott 13:4, Strege 12:4, Kleine 9:1, Limbach 6:6, Schneider 9:1, Büll 2:0, Bremer 1:0. Heiligenhauser SV III: Prumbaum 7:3, Müller 6:7, Schilling 7:10, Puder 6:4, Heck 1:3,
Novak 0:2, Küpper 1:0, Müller 7:4, Küpper 2:2, Basler 3:3, Kerkeling 1:0, Ramm 0:1, Stanecha 0:1. TV Dellbrück IV: Röhren 2:4, Schmidt 13:1, Hempp 6:11, Schladt 15:2, Jenal 6:8, Kilian 0:3, Hanke 0:1,
Opolka 6:4, Savelsberg 3:1, Schmitz 0:1, Schäfer 0:1, Meier 0:1, Kleidt 1:0. 2.KREISKLASSE NORD DJK Bürrig III: Lewalski 4:14, Brüls 1:17, Schönert 11:3, Zündorf 1:10, Gaspers 0:1,
Johanns 3:7, Jansen 0:3, Henkel 6:4, Breuer 0:2. TV Neukirchen: Himmel 8:2, Duong 12:2, Lützenrath 6.5, Behrmann 1:13, Kastl 4:9, Buchwald 4:6, Rein 1:6, Kellmann H 2.2, Hübner 0.3, Kellmann 0.1, Widera
0:1, Perlberg 0:2. DJK Quettingen II: Kube 15:3, Fuchs 7:11, Stadler 5:9, Niesel 6:9, Stadler 8:5, Weis 9.3, Maser 3.1, Kube 0:1, Sittart 1:0. TTC Burscheid II: Majewski 12:6, Bott 6.8,
Class 5.5, Schmitz 6:9, Katsigogos 8:6, Kern 1:3, Schnee 4:2, Kolbe 0:2, Schneider-Reyermann 4:5, Rademacher 1:3, Pioch 0:2. TuS Köln rrh.: Rappold 12:6, Knösel 5:12, Meisters 7:4, Surminski 3:2, Mandt
3:2, Hlavacek 9:6, Danisch 10:3, Cerkvenik 0:1, Wesierski 4:1, Donsbach 0:2. DJK Rheindorf III: Dratwia 6:2, Radach 5:5, Niedringhaus 5.9, Jansen 11:7, Schade 3:1, Zollmarsch 4.7, Olf 3:7, Kayser 8:4,
Ahlers 3:1, Scholz 0:2, Bude 1.1, Appel 0.1, Zwirlein 0:1. TUS Bürrig II: Scholtka 11.1, Kostelnik 8:8, Ring 13:3, Müller 11.4, Stahlknecht 12:3, Kaleja 2:4, Ludwig 1:9, Heuberger 4:5. TV
Dellbrück V: Opolka 5:1, Schmitz 3:13, Savelsberg 3:9, Kilian 8:3, Mikic 9.5, Fassbinder 6:5, Hanke 7.4, Rupsch 2:6. SW Mülheim: Fey 7.5, Meermeyer 7:5, Hellendahl 7:8, Roder 6:7, Breuer 4:8, Popanda
6:8, Neunzig 4:3, Giersen 10:4, Hoppe 0.2. Reusrath IV: Pöhler 16:2, Gemmern 2.4, Domajnko 10:8, Heidmann 6:4, Kleine 4:10, Klowersa 5.7, Schulz 0:1, Schäfer 2.4, Hutmacher 1.1, Pallasdrres 0.1.
2.KREISKLASSE SÜD TTV Deutz: Dietrich 8:7, Klein 9:8, Brandt 3:10, Winzer 4:9, Gerz 5:5, Schreiber 8:5, Casari 7:3, Kuntze 2:1, Zawlin 1:0, Steinberg 0:1. SpVg Wahn-Grengel: Löwenberg 4:10,
Weber 9:7, Westermann 5:8, Löwenstein 1:5, Ciesielski 5:7, Höller 2:3, Roder 4:2, Rolfs 0:6, Barthel 3:0, Schaub 2:2, Werner 2:0, Schulz 0.1. DJK Ostheim: Simons P 15:3, Starke 5:4, Simons H 10:6,
Lichtenfeld 7:7, Kübbeler 8:6, Schnatz 9:3, Wolters 4:2. TTC RG Porz VI: Michels 13:5, Abel 3:13, Kriegel 9:8, Dietzel 6:8, Schipper 10:4, Rabe 0:3, Jorkisch 2:5, Vierling 3:1, Rückriem 0:2, Kellers 0:2.
TTC Bensberg III: Koenen 6:9, Fuchs 4:10, Gessner 2:11, Schumacher 1:1, Prede 0:7, Will 0:13, Bullik 6:5, Cramer 0:2, Speder 0:1, Kirchner 1:2, Rüdell 1:1. TV Forsbach: Hansen 15:0,
Blindert 1:3, Lehmann 13:1, Emir 14:0, Helten 9:3, Heyer 6:4, Blesak 2:0, Lenßen 1:0, Höschen 1:1, Gebauer 0:5, Wette 0:1. TV Forsbach II: Blesak 10:8, Offer 3:15, Walter 9:7, v.Rossum 5:8, Lenßen 14:3,
Höschen 6:4, Wette 2:6. SV Rösrath II: Klug 10:8, Carls 8:10, Leps 10:4, Wohlgemuth 2:2, Matzel 7:10, Pätzold 5:6, Gielnik 5:8, Bruens 1:1. SV Neubrück II: Schneider 3:7, Büll 12:6, Bremer
9:7, Spormann 7:2, Steinert 3:6, Kleine 6:10, Rummler 7:6, Köllen 0:3, Nowak 2:0, Mauel 0:1. TTC RG Porz VII: Vogtmann 2:0, Altena 5:9, Altenrath 5:13, Tröster 10:8, Jenn 9:7, Weiden 4:4, Reusch 0:2,
Khaitine 8:6, Vierling 3:1, Keller 1:2.
2.KREISKLASSE OST SV Steinenbrück: Brucherseifer 7:1, Wagner 2:12, Hagen 4:10, Barkow 6:6, Haarbrücker 2:2, Gorisen 4:5, Rottländer 4:3, Ossadnik 3:4, Lütke-Hüttmann 0:3, Hagen 0:2. SV
Frielingsdorf II: Schäfer 7:9, Fliegner 10:7, Blumberg 13:2, Hagen 8:7, Frielingsdorf 8:6, Kühr 7:5, Burkelc 0:2, Jobke 0:1. SV Frielingsdorf III: Jobke 5:11, Zysk 0:15, Eberhardt 5:6, Fielenbach 2:9,
Hinz 5:4, Nussbaum 0:2, Kastenholz 0:3, Schmidt 0:1, Schmitz 3:3, Golibrzuch 0:4. TTC Bärbroich IV: Weber 9:5, Höller 11:5, Wilhelm 7:4, Waskowski 7:4, Kirch 4:7, Clemens 7:5, Menzel 4:4, Jennes 4:0.
TTC Bärbroich III: Kohlmann 12:3, Fergen 11:4, Bahn 2:7, Ley 4:3, Müller-Bamberger 7:2, Delantonio 9:2, Wester 7:2, Fuchs 6:1. TV Voiswinkel: Beutling 6:4, Richter 11:7, Schläger 9:4,
Neuburger 9:5, Wendschoff 13:1, Kierdorf 2:7, Kauland 2:3, Spieles 3:2, Viehmann 1:1. TuS Immekeppel II: Klenz 5:13, Löderich 1:13, Molitor 2:8, Müller 3:8, Schnepper 7:3, Döpper 2:4, Höfer 0:5, Strelau
0:1, Döpper 1:3, Wandersee 0:2. SV Hohkeppel II: Boes 13:4, Eschbach II 12:4, Schilling 10:4, Basler 9:3, Klinnert 9:2, Höller 2:1, Leyendecker 3:4, Hey 1:0. TTV Berg.Gladbach II: Brückmann
12:0, Colberg 8:9, Brandt 1:9, Beran 4:10, Gebele 5:8, Virnich 3:8, Arnold 2:2, Küpper 1:2, Lessmann 1:2. TTVg Biesfeld III: Borsutzky 4:4, Schalla 0:2, Boltjes 2:4, Herweg 6:12, Walter 4:11, Herweg
9:5, Hobohm 4:1, Racz 0:5, Hungenbach 4:6, Eschbach 0:6.
3.KREISKLASSE NORD SV Bergfried IV: Hubbig 5:7, Kreckwitz 6.4, Spicker 4.3, König 4.9, Blenz 1.2, Ochmann 1.2, Radke 0.1.
TV Dellbrück VI: Kleidt 10.1, Weidner 2.2, Schermund 4:6, Hillekum 1.8, Hempp 0:2, Strelow 6:4. TTV Deutz II: Kuntze 10:2, Zarlwin 10:4, Steinberg 5.5, Severin 1:2, Kirchner 4:6, Knorr 5:1.
Holweide: Nowak 6:5, Kummer 4:1, Klankers 1.5, Bruchhagen 3.6, Jordan 7.3, Ostenda 1:1, Huber 3:3, Müller 1:1.
Kölner Gehörlosen SV: Kühn 9:7, Eschweiler 5.3, Boy 0:10, Butnaru 7:8, Kühn D 1:9, Blaum 1:2. TTC Schlebusch II: Scheidler 11:0, Esser 9:1, Johanns 3:1, Brandner 3:1, Engler 8:3, Gülden 2:2, Dutz 1.1,
Hubrich 2.0. TV Neukirchen II: Kellmann 2.1, Hübner 1.2, Kellmann 3:7, Widera 0:9, Weis 0:1, Perlberg 2:9, Kurtzhals 0:1,Baumhögger 3.2, Kuppel 0:1.
3.KREISKLASSE SÜD SpVg Wahn-Grengel II: Rohlfs 14:7, Barthel 12:6, Schaub 11:7, Roder 11:6, Kever 2:1. DJK SSV Ommerborn-Sand II: Jung 15:3, Pedroso 7:4, Blaß 3:1, Brokamp 9:5, Sagolla 10:6,
Dürre 2:1Klinkhammer 1:11. TV Refrath IV: Strauß 13:5, Foxius 8:10, Pelzer 8:7, Pessera 9:6. TTV Berg.Gladbach III: Lessmann 8:5, Horatz 1:3, Kirtikidis 3:14, Küpper 5:4, Richerzhagen 2:15,
Gensel 0:7, Voier 0:4, Hungenbach 1:1. DJK Ostheim II: Wolters 8:1, Wester 3:14, Knappke 1:7, d.Mooij 10:9, Campos 0:6, Rehberg 5:12, Diop 5:4, Jogwer 0:3.
TuS Immekeppel III: Döpper 10:14, Heger 6:9, Zündorf 13:9, Wandersee 8:12, Machnitzki 0:4. SV Hohkeppel III: Eulenberg 13:3, Hey 11:3, Jablensky 12:6, Kikol 7:5, Hoffmann 0:5, Polkow 1:5, Müller 1:4,
Wallbrecher 0:2. Heiligenhausener SV IV: Giebel 17:3, Pütz 14:2, Hoven 8:5, Stanecka 6:7, Below 6:3, Ramm 4:1. TTC Bensberg IV: Schitthelm 1:2, Kirchner 1:17, Pohl 1:4, Knuth 6:14, Rüdell
10:7, Bullik 1:10, Schmidt 0:2, Schönemann 0.1. TTC Bärbroich V: Schmitt 8:9, Jennes 14:6, Hausstätter 6:8, Muckel 14:7, Jatzen5:4, Beiyelschmidt 5:3.
3.KREISKLASSE OST SV Bechen II: Bilstein 10:6, Bosbach 1:1, Simak 6:6, Byl 10:1, Hohagen 4:7, Byl W 6:3, Blumberg 5:6, Byl M 0.1. TV Dabringhausen: Hindrichs 14:3, Pfeiffer 10:7, Wilk
10:1, Morzik 3:9, Wilk 3:2, Wurth 4:7, Glitz 0.2, Jaspers 3:3, Büsing 2:3. DJK Dünnwald IV: Höret 8:2, Schröder 9:2, Frischholz 12:3, Heppekausen 12:3, Klug 5:1, Greis 1:4, Friedrichs 9:3, Schwarze 7:3.
TV Ensen Westhoven II: Maxfield 3:9, Boden 4:10, Krause 7:7, Blume 6:7, Loiemmermann-Kohlhas 0:2, Gerlach 2:9, Grailich 4:7, Ricken 0:1. DJK Leverkusen II: Behrendt 4:6, Wilde 8:6, Fuchs
9:5, Arpe 8:3, Kirchner 9:2, Viehmeier 6:4, Majer 7:3, Grether 1:0, Kustos 1:0. DJK Leverkusen III: Grether 11:7, Marx 7:8, Rieger 1:10, Mayer 5:7, Schwibbe 8:6, Planer 10:3, Schiessl 0.1, Schmidt 1.0,
Klawun 3:2. SV Neubrück III: Köllen 5:13, Nowak 4:11, Mauel 3:10, Stentenbach 3:7, Gortsch 3:6, Hupprecht 2:7, Küpper 0:1, Recktenwald 1:1, Leuf 1:1, Papski 0:2. TTVg Eil III: Zubel 5:5,
Schöneborn 4:3, Theis 7:8, Grysko 6:4, Linden 7:1, Piechatzek 5:4, Lohmaier 9:0, Kesseler 11:1, Theis 0:3. DJK Quettingen III: Maser 1:9, Kube 1:7, Sittart 5:8, Thull 1:6, Otto 1:9, Lanzmich 5:3, Arnold
0:1, Flohr 0:3. DJK Dürscheid: Käbbe 7:9, Dicks 8:4, Orth 11:5, Krämer 8:5, Klinke 2:11, Käbbe B 3:9, Lindner 1:4, Schröder 0:1.
|